Kategorie: Motýlci

Pozdrav dětem

Milé děti, již delší dobu jsme se neviděli a asi se ještě dlouho neuvidíme. Tato doba není pro nás lehká, je nám všem smutno z toho, co se nyní kolem nás děje.Doufám, že jste všichni zdraví, i vaše maminky a tatínkové. Škoda, že nemůžeme být společně ve školce, hrát si, povídat, kreslit, zpívat, číst pohádky. Občas si zavoláme s p. uč. Prchalovou, řešíme spolu, co bychom si s vámi vyprávěli a co bychom se učili. Vím, že maminky mají hodně práce, ale určitě si najdou chvilku na čtení pohádek, na zpívání, na malování, tvoření. Pokud budete mít nějaké tvořeníčko, schovejte ho pro nás, ať se /až se zase sejdeme/ podělíme o radost z vašich prací. Moc vás pozdravujeme a doufáme, že se brzy vše zlepší, opatrujte se. Vaše p. učitelky Hana a Lída .

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.