Kategorie: Delfínci

Jarní pozdravení našim dětem a rodičům

Milé děti a rodiče, již nějaký čas jsme se neviděli a tak je nám po Vás moc a moc smutno. Doufáme, že jste všichni zdraví a v pořádku. Určitě jste si všichni krásně užili sluníčkové Velikonoce doma v klidu se svou rodinou. I když tyto svátky byly jiné, než kdykoliv jindy, tak věříme, že holčičky malovaly vajíčka a kluci pletli s pomocí tatínka pomlázku a koledovali vajíčka. Nebo jste si jen třeba vyprávěli o velikonočních zvycích a tradicích. Pokud tomu bylo tak, nebo jinak, můžete nám o tom všem nakreslit obrázky. A až se otevře zase ta naše školka, uděláme si z nich krásnou výstavku a budeme si o nich společně vyprávět. No a pro ty, co by se chtěli něco dozvědět, naučit, nebo si něco vyrobit, tu máme nějaké náměty, kde se můžete inspirovat. Posíláme Vám domácí školku. Věříme, že tomu nebude už dlouho a všichni se zase ve zdraví sejdeme a společně si užijeme zbytek školního roku. Mějte se moc krásně, užívejte jarního sluníčka a už teď se na Vás těší paní učitelky Marcelka, Jaruška, Romanka a Danuška.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.